ПолiтДумка

Умєров зустрівся з двопартійною делегацією Палати представників Конгресу США

24 апреля
18:05 2024

Міністр оборони Рустем Умєров під час зустрічі з двопартійною делегацією Палати представників Конгресу США заявив, що пакет допомоги від США допоможе захистити українців від ударів ворога.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство оборони повідомляє у Телеграмі.

Міністр оборони України зустрівся з двопартійною делегацією Палати представників Конгресу США у складі Томаса Кейна, Натаніеля Морана, Вільяма Кітінга та Маделін Дін.

Керівник міністерства поінформував американську сторону про динаміку на фронті та повідомив про нагальні потреби української армії.

«Українські воїни звільнили близько 50% окупованої Росією території. За допомогою додаткового озброєння ми отримаємо можливість захистити наших громадян від російських повітряних ударів та покращити ситуацію на полі бою. Дякую вам за двопартійну підтримку українського пакета допомоги», — наголосив Умєров.

Читайте також: Глава комітету Бундестагу — Шольцу: Час говорити про Taurus після схвалення у США допомоги Україні

Як повідомляв Укрінформ, верхня палата Конгресу США у вівторок ухвалила проєкт закону H.R.815, який передбачає допомогу Україні, Ізраїлю й Тайваню, а також відповідь на інші виклики національній безпеці США.

Минулої суботи Палата представників США ухвалила масштабний пакет законопроєктів з іноземною допомогою Україні, Ізраїлю, Тайваню, а також із відповіддю на інші виклики національній безпеці Америки. Загальна сума передбачених асигнувань з іноземною допомогою становить $95 млрд, у тому числі понад $60 млрд для України.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Ян Маріан, заступник міністра закордонних справ Чеської Республіки

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!