ПолiтДумка

Уряд призначив керівника Держінспекції архітектури та містобудування

09 июня
17:23 2023

Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження про призначення Олександра Новицького головою Державної інспекції архітектури та містобудування зі строком випробування.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Телеграм-канал Уряд Online.

«Олександра Новицького головою Державної інспекції архітектури та містобудування, встановивши випробування строком на три місяці», — йдеться у повідомленні.

Також Кабмін призначив Світлану Кашенець заступником міністра у справах ветеранів.

З 7 березня 2023 року Новицький був тимчасово виконувачем обов’язків голови Державної інспекції архітектури та містобудування України.

Читайте також: В Україні поменшало держслужбовців – дані Мінфіну

Він народився 4 жовтня 1988 року у Сімферополі.

У 2008 році закінчив Приватний вищий навчальний заклад «Київський міжнародний університет» та отримав кваліфікацію фахівця з міжнародних відносин. У 2012 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, кваліфікація – політолог-міжнародник, перекладач з англійської мови, молодший науковий співробітник з міжнародних відносин за спеціальністю «Міжнародні відносини».

З 2013 року розпочав трудову діяльність державного службовця. Працював у Головному управлінні економіки Київської обласної державної адміністрації та Управлінні з питань власності Київської ОДА.

Share

Статьи по теме

Последние новости

як літаки F-16 змінять оборону неба від Росії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!