ПолiтДумка

Усі гілки влади України засвідчують єдність на шляху до членства в ЄС – Шмигаль

01 июля
12:13 2022

Усі гілки влади України засвідчують єдність на шляху до повноправного членства держави у Європейському Союзі.

Як передає Укрінформ, про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Телеграмі, коментуючи підписання відповідної спільної заяви з Президентом України Володимиром Зеленським та Головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком.

«Україна рішуче налаштована стати повноправним членом Європейського Союзу. Сьогодні разом із Президентом України та Головою Верховної Ради підписали спільну заяву, яка є свідченням єдності всіх гілок влади на цьому шляху», — написав Шмигаль.

Читайте також: Європа не стомиться підтримувати Україну до самої перемоги – фон дер Ляйен

Він додав, що прагнення належати до об’єднаної європейської родини протягом багатьох років залишалося важливим пріоритетом для України й українців, і це було основою демократичних змін та рушієм для ключових реформ, які базуються на європейських цінностях.

«Попри російську агресію та тимчасову окупацію частини територій, наша країна продовжувала розвиватись як стійка демократія та впроваджувала європейські стандарти», — зауважив Шмигаль.

Глава уряду наголосив, що український народ як ніколи згуртований довкола захисту держави, демократичних цінностей та спільного європейського майбутнього.

Читайте також: Вступ України до ЄС: Зеленський, Стефанчук і Шмигаль у Раді підписали спільну заяву

Як повідомлялося, Президент України Володимир Зеленський під оплески у Верховній Раді підписав спільну з ВР і урядом Заяву щодо досягнення повноцінного членства в Євросоюзі.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Шевчук: Все идет к тому, что у нас будет единый телевизионный пул — Футбол, Вячеслав Шевчук, Чемпионат Украины, ТВ-трансляция — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY