ПолiтДумка

“Усі на карантин”: Шмигаль екстрено звернувся до українців

Март 16
14:35 2020

Глава уряду Денис Шмигаль звернувся до українців у зв’язку з поширенням коронавіруса по світу і, зокрема, Україні. За його словами, на даний момент ситуація розвивається за помірним сценарієм і спалаху зараження в країні немає. При цьому прем’єр закликав всіх громадян утриматися від будь-яких поїздок по Україні, навіть між невеликими містами.

“Я наполегливо закликаю всіх відмовитися не тільки від закордонних подорожей, але і від поїздок між містами України”, – звернувся до українців Шмигаль.

У своєму Telegram-каналі Денис Шмигаль зазначив, що кластерів і великих спалахів коронавіруса у нас, на щастя, поки немає, і уряд робить усе, щоб вони не виникли. Для координації діяльності створено оперативний штаб, який обробляє поточні дані щодо коронавіруса і дає аналітичні висновки, які будуть основою для прийняття рішень на рівні країни.

Прем’єр запевнив, що українські лікарні забезпечені масками та експрес-тестами. Також були запущені пересувні лабораторії для допомоги лікарням.

“Ми ведемо переговори з найбільшими виробниками та дистиб’юторами мережі аптек. Ми повинні забезпечити кожного всім необхідним, що дозволить знизити ризик зараження”, — додав Шмигаль.

Як відомо, в Україні з 12 березня до 3 квітня оголошено карантин по всій країні. В ніч з 16 на 17 березня закриваються всі пункти пропуску через кордон для регулярного пасажирського сполучення попередньо на два тижні. Станом на 15 березня, в Україні зареєстровано 3 лабораторно підтверджених випадки COVID-19 – два в Чернівецькій області та один (летальний) — у Житомирській.

Раніше повідомлялося, як коронавірус потрапляє в організм і для кого Covid-19 є смертельно небезпечним.

The post “Усі на карантин”: Шмигаль екстрено звернувся до українців appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Позачергового засідання підгрупи з безпеки ТКГ не буде – Гармаш

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".