ПолiтДумка

В ОП закликають світ забезпечити Україні повноцінний ленд-ліз

23 марта
08:23 2022

Україна потребує допомоги від західних партнерів у вигляді повноцінного ленд-лізу для захисту міст від російських літаків, крилатих та балістичних ракет.

Як передає Укрінформ, про це написав керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у Твіттері.

«Закликаємо наших партнерів допомогти Україні закрити небо. Нам потрібен повноцінний ленд-ліз, щоб захистити міста від ворожих літаків, крилатих та балістичних ракет”, — зазначив він.

Водночас у Телеграмі Єрмак поінформував, що сьогодні мав онлайн-виступ у Chatham House, під час якого сказав, що Росія хоче знищити Україну. 

«Сили вторгнення не досягли поставлених цілей швидко. Тому агресор намагається спровокувати гуманітарну катастрофу, знищити критичну цивільну інфраструктуру та промисловий потенціал», — зауважив він. 

Єрмак наголосив, що наші збройні сили та громадяни тримаються з надлюдською мужністю, але війну не виграти без наступальних озброєнь, без ракет середньої дальності, які можуть бути засобом стримування.

«Без повноцінного ленд-лізу ми можемо лише оборонятись. Але неможливо ефективно захищатись довго без надійної ешелонованої системи протиповітряної оборони, яка збиває ворожі та балістичні ракети на далекій відстані», — додав він. 

Як повідомлялось, з 24 лютого триває масштабне російське вторгнення в Україну. Агресор обстрілює та руйнує ключові об’єкти інфраструктури, житлові квартали українських міст і сіл.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Ван Ї на переговорах чітко погодився з потребою у справедливому і сталому мирі — Кулеба

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!