ПолiтДумка

В Україні будуть офіційно продавати електромобілі Nissan

Сентябрь 17
10:46 2020

Компанія Nissan планує почати продавати в Україні свої електромобілі, повідомляє AUTO-Consulting. Першим на українському ринку з'явиться електричне купе-кросовер Nissan Ariya.

Довжина Ariya становить 4,6 м, а колісна база — 2,78 м. Тобто за своїми розмірами вона приблизно така ж, як Nissan X-Trail. У цій новинки немає корпоративної решітки радіатора V-motion. Замість неї є «аеродинамічний щит» в стилі японської графіки.

Салон виконанj в мінімалістичному стилі, але, тим не менш, він відповідає люксовим стандартам. Фізичних кнопок практично немає.

В Україні будуть офіційно продавати електромобілі Nissan Звертають на себе увагу два 12,3-дюймових монітора — для водія і для інформаційно-розважальної системи. Передбачена можливість голосового управління. В цілому салон просторий, як і багажник.

Покупцям Ariya запропонують в п'яти комплектаціях, в тому числі в спортивній комплектації. Є також п'ять версій, в залежності від ємності батареї і від кількості електромоторів (один або два). Запас ходу — 500 км.

В Україні будуть офіційно продавати електромобілі Nissan У базовій комплектації з одним електромотором його потужність становить 218 к.с. Версія з двома електромоторами має потужність 279 або 306 к.с.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    94-летний британский натуралист побил мировой рекорд Дженнифер Энистон по приросту подписчиков в Instagram

94-летний британский натуралист побил мировой рекорд Дженнифер Энистон по приросту подписчиков в Instagram

Читать всю статью

Мы в соцсетях