ПолiтДумка

В Україні питну воду перевірили на коронавірус: наскільки небезпечні водопроводи

15 сентября
17:06 2020

Водопроводи в українських містах перевірили на коронавірус. Експерти зробили три забори води. Проби були взяті на всіх етапах: води, що надходить на очисні споруди, вже очищеної і стічної води. Які результати?

Дослідити водопроводи, щоб з'ясувати, чи є вода з-під крана додатковим джерелом зараження українців коронавирусной інфекцією, було вирішено в п'яти містах України. Забір води на всіх етапах очистки здійснювався в кінці літа 2020 року. Всього було відібрано три десятка проб води.

Аналіз проб проводили дослідники київської генетичної лабораторії. Як показали результати аналізів, в водопроводах України вірус SARS-COV-19 не виявлений. У жодній з тридцяти проб фахівці не виявили коронавірус. Отримані дані передані в базу даних NORMAN. В Україні питну воду перевірили на коронавірус: наскільки небезпечні водопроводи «З урахуванням погіршення епідеміологічної ситуації в країні актуальним є повторення відбору проб, але ми впевнені, що на об'єктах Київводоканалу відхилень в якості як питної води, так і стоків, виявлено не буде. Наша Бортницька станція аерації працює в штатному режимі з дотриманням гігієнічних норм і техніки безпеки праці», — повідомили в Київводоканалі.

Варто зазначити, що у Всесвітній організації охорони здоров'я також стверджують, що вченим не вдалося довести, що Covid-19 передається через каналізаційні системи, з очищенням стічних вод або без них.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на виборчі дільниці під час місцевих виборів в Україні будуть пускати всіх громадян, навіть з симптомами коронавірусної хвороби.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Імунітет до COVID-19 мають 90% населення планети – ВООЗ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY