ПолiтДумка

В Україні подорожчає картопля: попередження економічного експерта

Август 15
20:42 2020

Українцям варто підготуватися до суттєвого подорожчання картоплі. Ціни будуть рости на все овочі, але картопля за рівнем підвищення цін вийде на перше місце.

Виконавчий директор економічного дискусійного клубу Олег Пендзин в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що на ринках і в магазинах країни ціни на основні продукти харчування будуть зростати. Особливо сильно подорожчає картопля.

На думку експерта, поганий урожай овочів в цілому по країні чинить додатковий тиск на виробників і торгові мережі. Люди почали більше купувати ті овочі, які раніше вирощували самі в достатній кількості і покривали потреби своєї сім'ї. В Україні подорожчає картопля: попередження економічного експерта У зв'язку з великими втратами врожаїв 2019-2020 років ціни на картоплю за даними Державної служби статистики вже встигли піднятися майже на 27 відсотків.

Олег Пендзин впевнений, що до кінця серпня картопля та інші популярні в українського споживача продукти харчування суттєво подорожчають. Більш того, тенденція до зростання вартості буде зберігатися до кінця року. Варто зазначити, що з початку 2020 року біля Україні немислимо подорожчали яблука та моркву.

Ціни на сезонні ягоди і фрукти теж зашкалюють. В результаті, склалася дивна ситуація, коли зібрані в Україні фрукти коштують набагато дорожче, ніж банани, які везуть з іншого материка.

Дізнайтеся докладніше, вартість яких продуктів харчування в Україні злетіла до небес в 2020 році, що говорять про це економічні аналітики?

Share

Статьи по теме

Последние новости

«Квартал 95» передумав їхати в Білорусь: чому скасували свято гумору і сміху

Читать всю статью

Мы в соцсетях