ПолiтДумка

В Україні придумали новий спосіб обману покупців б/в авто

Сентябрь 18
11:06 2020

При покупці б/в автомобілів можна зіткнутися з різними способами шахрайства. Найчастіше скручують пробіг. Але в деяких випадках взагалі машину можна не отримати. Так покупця б/в авто обдурили на сайті Auto.ria, але суд за нього заступився…
У 2019 житель Сум знайшов на сайті оголошення про продаж уживаного автомобіля ВАЗ 2110 1.6МТ за 64 000 гривен. Коли він зателефонував продавцю, виявилося, що це компанія «Вінавтоком». Йому запропонували прийти в офіс, щоб укласти договір купівлі-продажу.Покупець заплатив аванс в розмірі 14 000 гривень та підписав договір купівлі-продажу. Йому обіцяли передати автомобіль протягом трьох днів.
Однак, в обумовлені терміни машину автомобіліст так і не отримав. В кінцевому підсумку компанія «Вінавтоком» надіслала йому письмову відповідь, де говорилося, що вона свою частину договору виконала — шукала автомобіль певної моделі за обговореної ціною, але не знайшла. Гроші не повернули.Автомобіліст звернувся до суду. У вересні 2020 року суд першої інстанції прийшов до висновку, що компанія «Вінавтоком» порушила законодавство про захист прав споживача, і постановив стягнути з не 14 000 гривень на користь позивача.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    "Эй, моя очередь": угрозу третьей волны коронавируса в Европе высмеяли меткой карикатурой

"Эй, моя очередь": угрозу третьей волны коронавируса в Европе высмеяли меткой карикатурой

Читать всю статью

Мы в соцсетях