ПолiтДумка

В Україні скоро з’явиться новий недорогий китайський кросовер

Сентябрь 29
09:10 2020

У Китаї на Пекінському автосалоні офіційно представили кросовер Haval H2 нового, другого, покоління, який буде продаватися як модель 2021 року. Ця новинка, судячи з усього, з'явиться і в Україні.

Компанія Great Wall Motor побудувала новий Haval H2 на базі концепту Haval Concept H, чия прем'єра відбулася на початку нинішнього року на автосалоні в Індії.

Haval H2 першого покоління з'явився в 2014 році, так що випуск його другого покоління вже назріло.

З точки зору дизайну новий H2 багато візьме від концепту Haval Concept H, а його розміри залишаться приблизно такими ж, як і у моделі першого покоління (він трохи більше, ніж Hyundai Creta).

В Україні скоро з'явиться новий недорогий китайський кросовер Під капотом знаходиться 1,5 л бензиновий турбодвигун потужністю 150 к.с. і 210 Нм крутного моменту. Він працює в парі з 6-ступінчастою механічною коробкою передач або 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням.

В Україні скоро з'явиться новий недорогий китайський кросовер Продажі Haval H2 нового покоління почнуться, мабуть, в першій половині 2021 року. Так як в Україні бренд Haval, присутній, то новий H2 запропонують і українським автомобілістам.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Кубок Украины: определились время и даты матчей 1/8 финала

Читать всю статью

Мы в соцсетях