ПолiтДумка

В Україні стався землетрус: мешканці Західної України відчули підземні поштовхи

Июль 28
13:12 2020

Західна Україна частіше інших регіонів страждає від різних стихійних лих. Як не повінь, так землетрус. Місцеві жителі звикли перебувати в таких умовах, але кожен раз стихія завдає непоправного удару. Після нещодавнього землетрусу в Чернівецькій області, 27 липня підземні поштовхи магнітудою 2,5 бала були зафіксовані в Івано-Франківській області.

За інформацією сейсмологів, епіцентр землетрусу знаходився на глибині 11 кілометрів в районі села Монастирчани Богородчанського району. Ніякої загрози підземні поштовхи не несли. За розрахунками фахівців, інтенсивність коливань була нижче межі чутливості людей.

В Україні стався землетрус: мешканці Західної України відчули підземні поштовхи

Під час землетрусу в Чернівецькій області 23 липня джерело землетрусу перебувало в районі селі Білоусівка Сокирянського району на глибині 3 км. Тоді постраждалих не було, люди підземні поштовхи не відчули.

Ще раніше, 25 червня, два землетруси сталися в Тячівському та Іршавському районах Закарпаття. Перший землетрус відбувся з магнітудою 1,1 бала за шкалою Ріхтера, другий — з магнітудою в 2,3 бала. Епіцентри землетрусів знаходилися на глибині близько 5 кілометрів.

Нагадаємо, 27 липня на ТЕЦ-5 в столиці сталася серйозна аварія, яка паралізувала життя в трьох районах Києва. Мешканці та підприємства Печерського, Солом'янського та Голосіївського районів залишилися без електрики і без водопостачання. Також частково було припинено роботу транспорту і протягом п'яти годин не працював сайт президента.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Realme C20 представлен официально

Realme C20 представлен официально

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".