ПолiтДумка

В Україні введуть новий вид військової служби: Зеленський направив у Раду законопроект

Май 29
18:22 2020

Верховна Рада України розгляне законопроект №3553, підготовлений Володимиром Зеленським. Президент пропонує ввести в країні новий вид військової служби для резервістів.

На даний момент документ знаходиться на розгляді профільного комітету. Ознайомитися з текстом законопроекту про новий вид військової служби для резервістів можна на сайті українського парламенту.

Метою законопроекту є призов на військову службу резервістів в особливий період. Всім призовникам, згідно викладеним у документі пунктам, будуть надані гарантії: соціально-правові, трудові та освітні.

Також Володимир Зеленський запропонував змінити порядок обліку військовозобов’язаних, призовників і резервістів.

Крім іншого, пропонується змінити підходи до визначення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення законодавства у сфері оборони країни, військового обов’язку, мобілізаційної підготовки.

Якщо Верховна Рада прийме законопроект, підготовлений Володимиром Зеленським, то за порушення правил військового обліку буде введений штраф від 510 до 850 гривень, за повторне порушення – від 850 до 1700 гривень.

Штраф за порушення мобілізаційної підготовки становитиме від 1700 до 3400 гривень для громадян та від 3400 до 5100 гривень для посадових осіб. За повторне порушення сума штрафів зросте від 3400 до 5100 гривень і від 5100 до 8500 гривень відповідно.

За навмисне псування або втрату військово-облікових документів доведеться сплатити штраф від 510 до 850 гривень, повторне порушення – від 850 до 1700 гривень.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський прокоментував висновки ЮНІСЕФ про те, що українці, які отримують заробітну плату в розмірі 5 – 6 тисяч гривень, – це бідні люди. Що сказав президент?

The post В Україні введуть новий вид військової служби: Зеленський направив у Раду законопроект appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Oppo пока не планирует выпускать смартфоны со скручиваемыми экранами

Oppo пока не планирует выпускать смартфоны со скручиваемыми экранами

Читать всю статью

Мы в соцсетях