ПолiтДумка

В Україні ввели нові штрафи, які торкнуться всіх: за що доведеться заплатити 10 000 гривень

Сентябрь 25
16:00 2020

В Україні вже прийнято рішення про посилення покарань за порушення пожежної безпеки. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що за дії, які ведуть до багатомільйонних збитків і людських жертв не можна тепер буде відбутися кількома сотнями гривень.

На території України тільки за 2020 рік було зареєстровано рекордну кількість пожеж. Більшість з них могло не статися, якби не злісне порушення пожежної безпеки. На жаль, українці не зовсім усвідомлюють свою відповідальність перед суспільством, порушують правила техніки пожежної безпеки, що нерідко веде до плачевних наслідків.

У зв'язку з цим, в уряді країни прийняли рішення значно посилити відповідальність за порушення, що ведуть до спалахів лісових насаджень, сухої трави, а також людського житла або будівель інфраструктури. Рішення було прийнято на засіданні Кабінету міністрів України в присутності прем'єр-міністра Дениса Шмигаль.В Україні ввели нові штрафи, які торкнуться всіх: за що доведеться заплатити 10 000 гривень Український прем'єр підкреслив, що люди, винні в спалахи, які тягнуть за собою тяжкі наслідки, повинні відповідати перед законом, штрафи за подібні порушення не можуть бути незначними.

Відзначимо, раніше штраф за порушення пожежної безпеки становив 510 гривень, тепер він виросте до 10 тисяч гривень. В уряді вважають, що підвищення штрафів змусить українців серйозніше ставитися до техніки пожежної безпеки.

Нагадаємо, в Україні виросли не тільки тарифи на комунальні послуги, а й штрафи, за несвоєчасну оплату квитанцій. Розміри вражають.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях