ПолiтДумка

Вакарчук гордо йде з парламенту: «Я відходжу в сторону, ви зі своїм л**ном зі мною»

Июнь 11
15:43 2020

Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук заявив про складання депутатських повноважень. Він уже написав заяву про це та зареєстрував її в канцелярії Верховної Ради. З цього приводу фронтмен “Океану Ельзи” скликав брифінг, на якому дав доволі плутані пояснення свого несподіваного рішення.

По-перше, каже Вакарчук, на нього уже три роки поспіль не припиняється цькування. Вакарчука поливають потоками бруду. І все начебто через те, що він десь колись заявляв про свої президентські амбіції.

“Але найбільше мені дістається від тих, кого волів би називати своїми товаришами. Це ті лідери політичні та їхні команди, які ніяк не можуть вибачити мені чи нашій партії того, що ми забираємо в них монополію на звання найбільших патріотів України”, – заявив Вакарчук.

Чиї вуха (втім, ні – не вуха, адже Яценюк зараз не при справах) стирчать з цієї заяви, очевидно. Адже з табору опозиції немало долинає голосів, що Вакарчук спеціально створював і просував свою політсилу, аби відтягнути голоси від партії Петра Порошенка. А Петро Олексійович зараз усіляко намагається “коронувати” себе на лідера опозиції, аби забрати під себе весь протестний рух. Його зрозуміти можна, адже в світлі того, що зараз відбувається в ДБР та Генпрокуратурі, йому не залишається іншого виходу, крім активного походу на теперішню владу.

До речі, не дивно буде, якщо йому це вдасться, адже за рік свого владарювання “слуги” проспали все, що тільки можна було проспати (дехто в слові “проспали” замінює одну літеру).

Однак повернемось до Вакарчука, який сьогодні створив ефект найбільшого політичного дежавю в українській політиці. Адже у 2008 році він так само вже кидав мандат на стіл, коли виходив із депутатської фракції “Нашої України-Народної самооборони”. І теж – після річного перебування у Раді. Історія повторюється.

Втім, Святослав Вакарчук каже, що основну свою місію виконав – привів до парламенту молоду дієву команду, яка здатна змінити вектор розвитку держави із корупційного на той, що чітко триматиме напрям за вітром закону.

“Країна була розділена на тих, хто за ЗЕ і хто за Пороха. Ми дали їм альтернативу”, – скромно зауважив лідер “Океану Ельзи”.

При цьому Вакарчук також звернувся до хейтерів, які справно поливають брудом його та його політсилу:

“План такий: я відходжу в сторону, ви зі своїм л**ном – зі мною, а партія йде вперед”.

Брифінг Святослава Вакарчука

Gepostet von Голос am Donnerstag, 11. Juni 2020

Він також відповів на кілька приватних запитань журналістів. Зокрема, Вакарчуку закинули, що своїм виходом з парламенту він закопує рейтинг “Голосу” перед місцевими виборами.

“Я вважаю, що наша партія справиться з будь-якими викликами. Все буде добре”, – нервово відповів Святослав і поквапився втекти від настирливого журналіста.

Отже, Святослав Вакарчук трохи розповів про свої політичні образи, які він терпить і від недругів, і віж друзів, але жодного слова не сказав про справжню причину свого раптового виходу з парламенту. Він, таки, навчився бути політиком.

Нагадаємо саме партія “Голос” виступила ініціатором відставки глави МВД Арсена Авакова. Чи не звідти ростуть ноги Вакарчукової втечі?

The post Вакарчук гордо йде з парламенту: "Я відходжу в сторону, ви зі своїм л**ном зі мною" appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Китае показали стройку железной дороги в пустыне

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".