ПолiтДумка

ВАКС відмовив у поновленні справи Роттердам+

13 октября
21:59 2021

Вищий антикорупційний суд відмовив у відновленні справи Роттердам+.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВАКС.

«Сьогодні, 13 жовтня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду закінчила розгляд, та відмовила у задоволенні скарг потерпілих та заявника на постанову прокурора САП про закриття кримінального провадження у справі Роттердам+, — йдеться в повідомленні.

Слідчий суддя ВАКС також закрила провадження за скаргою Громадської організації «Центр протидії корупції» на цю ж постанову прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Читайте також: Прокурор САП про «Роттердам+»: Справу розслідують за фактами

Зазначається, що справа стосувалася можливого зловживання службовими особами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Управління енергоринку, за пособництва службових осіб ТОВ «ДТЕК Енерго» своїм службовим становищем для одержання неправомірної вигоди для Генеруючих компаній теплових електростанцій з числа групи компаній ДТЕК. Сторона обвинувачення стверджувала, що з цією метою НКРЕКП розробила та прийняла Постанову № 289 від 03.03.2016 року, яка встановила порядок формування прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії.

Справа розслідувалася з 2017 року. Провадження у цій справі неодноразово зупинялося, воно закривалося та відновлювалося шляхом скасування процесуального рішення про закриття. Рішення прокурора САП про закриття кримінального провадження, щодо якого було подано скарги, є черговим таким рішенням.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Повний текст ухвали буде оголошено 19 жовтня 2021 року о 16:00 в залі судових засідань у приміщенні Вищого антикорупційного суду. Із судовим рішенням можна буде ознайомитися на Єдиному державному реєстрі судових рішень – справа №991/3849/21.

Як повідомляв Укрінформ, 5 травня генеральний прокурор Ірина Венедіктова змінила старшого групи прокурорів у справі Роттердам+, який тричі її закривав.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Янукович відкликав платних адвокатів із процесу у справі про держзраду

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY