ПолiтДумка

Віднині через інтернет-банкінг Приват24 можна змінити постачальника газу: алгоритм дії

Октябрь 22
21:02 2020

Відтепер через інтернет-банкінг Приват24 можна змінити постачальника газу. Від сьогодні, 22 жовтня, в Україні почав працювати онлайн-сервіс підписки та керування постачальниками комунальних послуг. Отже, тепер за допомогою цього сервісу можна укласти угоду щодо постачання газу від ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України". Про таку новацію повідомила прес-служба ПриватБанку.

Аби змінити постачальника та укласти угоду з "Нафтогазом" споживачеві не доведеться оббивати ніяких порогів та носити за собою по кабінетах купу паперів. Це можна зробити в системі Приват24 за кілька кліків. При цьому підписати документ також можна в електронній формі – особистим електронним підписом.

Після того, як угода буде підписана і підтверджена постачальником, усі розрахунки можна також робити через інтернет-банкінг Приват24, каже голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл.

У свою чергу, директор ГК "Нафтогаз України" Максим Рабінович зауважив, що їхня компанія повсякчас працює над розширенням мережі своїх партерів. І, звісно, співпраця з таким потужним оператором фінансового ринку як ПриватБанк дає компанії більше можливостей для комунікації зі споживачами.

Отже, як можна змінити постачальника газу через систему Приват24:

  • заходимо в систему Приват24 та обираємо розділ «Послуги/Мої постачальники/Газопостачання»;
  • обираємо адресу помешкання, на яке буде надходити газ від обраного нами нового постачальника;
  • під карткою з адресою розташована вкладка «Газопостачання» з чинним тарифом на газ від Нафтогазу. Натиснувши на вкладку «Нафтогаз», потрібно у формі приєднання зазначити/вказати персональні дані та EIC-код (індивідуальний газовий код помешкання, вказаний у квитанції за розподіл газу);
  • підписати сформовану заявку можна за допомогою SmartID (електронного підпису);
  • після відправки заявки з вами упродовж трьох днів мають зв'язатися спеціалісти компанії «Нафтогаз України» для завершення процедури підключення.

Віднині через інтернет-банкінг Приват24 можна змінити постачальника газу: алгоритм дії

Нагадаємо, в Європі зростає ціна на газ, отже й в Україні вона також зростатиме. Адже тепер наш споживацький ринок "привязаний" до європейського.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    "Эй, моя очередь": угрозу третьей волны коронавируса в Европе высмеяли меткой карикатурой

"Эй, моя очередь": угрозу третьей волны коронавируса в Европе высмеяли меткой карикатурой

Читать всю статью

Мы в соцсетях