ПолiтДумка

Винуватиця ДТП Зайцева вже почала виплачувати компенсацію потерпілим: розмір виплат приголомшив

Август 02
16:27 2020

Від винуватиці найрезонанснішої ДТП в Україні Олени Зайцевої вже надійшли перші виплати потерпілим. Зокрема, двоє членів сімей загиблих вже отримали від неї перші надходження в рахунок компенсації. Розмір цих виплат приголомшив і самих потерпілих, і їхніх адвокатів, які багато бачили на своєму віку.

Двоє потерпілих отримали від Зайцевої по 31,67 гривні компенсації. Як з'ясувалося, у молодої мажорки, яка регулярно тусила в дорогих харківських клубах і роз'їжджала на дорогому позашляховику, за душею – ніякого майна: ані рухомого, ані нерухомого. Тому виплачувати компенсацію родичам загиблих у ДТП їй немає з чого. А тому Зайцева платитиме з тих грошей, які заробить у колонії, де вона відбуває покарання.

Винуватиця ДТП Зайцева вже почала виплачувати компенсацію потерпілим: розмір виплат приголомшив

Втім, навряд чи вона там зможе багато заробити. Так, раніше в мережу просочилися фото, як Олена Зайцева відбуває своє покарання. На знімку видно, що дівчина в компанії з іще однією ув'язненою приймає сонячні ванни.

Звичайно, і потерпілі, і їхні адвокати ображені таким розміром виплат. Адже по суду Зайцева повинна виплатити родичам своїх жертв сумарно майже 8 мільйонів гривень. А з такими темпами виплат їй навіть життя не вистачить, щоби з ними розрахуватися. Тим більше що, як стало відомо, Олена Зайцева не зобов'язана працювати в місці позбавлення волі. Робота-це лише її добровільний вибір.

"Будь-яких відомостей та офіційної інформації з яких коштів відбувається відрахування коштів потерпілим немає, тому ми дуже хочемо їх отримати, чому саме така сума і чому тільки зараз", — говорить адвокат потерпілих в ДТП.

Нагадаємо, ім'я Олени Зайцевої прогриміло на всю Україну після того, як вона, перебуваючи за кермом свого "Лексуса", влаштувала в Харкові криваву ДТП, в якій загинули шестеро людей і ще п'ятеро отримали травми.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В киевском метро запустили арт-поезд с правилам безопасности безналичных и онлайн-платежей

В киевском метро запустили арт-поезд с правилам безопасности безналичных и онлайн-платежей

Читать всю статью

Мы в соцсетях