ПолiтДумка

ВКонтакте знову в Україні: як вдалося обійти блокування додатка

Сентябрь 13
18:50 2020

Популярна соціальна мережа ВКонтакте, яка з 2017 року була в Україні недоступна, тепер знову відкрита для українців. 13 вересня 2020 року на офіційній сторінці VK Україна користувачам повідомили, що тепер доступ до мобільного додатка не обмежений. Зайти ВКонтакте через комп'ютер як і раніше можна тільки через VPN.

"Між вами і месенджером, музикою, іграми та багатьма іншими сервісами більше немає перешкод — користуйтеся VK як раніше, без VPN", — йдеться на офіційній сторінці VK Україна.

Відзначається, що обійти блокування вдалося завдяки поліпшеному проксі-серверу. Однак це працює тільки в мобільному додатку. Для багатьох людей ще 4-5 років тому VK був головним майданчиком обміну повідомленнями, думками, музикою, відео і фото. ВКонтакте знову в Україні: як вдалося обійти блокування додатка У 2017 році президент Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО про заборону на роботу в Україні Яндекс, Mail.ru Group, ВКонтакте і Однокласників терміном на три роки. Приводом для цього стало використання цих компаній і соцмереж спецслужбами РФ для інформаційної війни.

Сьогоднішня українська влада поки ніяк не відреагувала на ситуацію з відновленням роботи ВКонтакте. Чи будуть українці знову повертатися в цю соціальну мережу, невідомо. Адже за останні роки популярність набрав Facebook, і багато користувачів перемістили всю свою активність туди.

Раніше повідомлялося, що в січні 2020 роки українці написали петицію президенту України Володимиру Зеленському з проханням скасувати блокування популярних російських ресурсів.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Представлен первый в мире дистрибутив на базе Linux в стиле iPadOS

Представлен первый в мире дистрибутив на базе Linux в стиле iPadOS

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".