ПолiтДумка

Внутрішня політика, як футбол: Кулеба відповів тим, хто шукає розбіжності в Україні

17 января
21:08 2024

Ті, хто шукає розбіжності всередині України, мають пам’ятати, що країна є демократією, а після енергійних обговорень українці залишаться єдиними у захисті країни і завданні поразки ворогу.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час панельної дискусії в Українському домі в Давосі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Глава української дипломатії провів паралель між внутрішньою політикою і футболом: поки команда на полі грає добре, а гравці забивають голи, те, що відбувається поза полем, не повинно нікого турбувати.

Читайте також: Кулеба у Давосі: Україні потрібні заморожені активи РФ, а не заморожений конфлікт

«Президент Зеленський вибудував потужну команду, яка працює і здобуває перемоги в інтересах України і світової безпеки. Але слід також завжди пам’ятати, що Україна – це демократія, яка передбачає, що у людей є голос, право висловлювати власну думку і обстоювати її. Ті, хто шукає розбіжності в Україні, не повинні забувати, що як демократія ми завжди будемо енергійними у наших обговореннях, але наприкінці ми залишимося єдиними у захисті країни і завданні поразки ворогу», — сказав Кулеба.

Як повідомлялося, представник ГУР МО Андрій Юсов у листопаді заявив, що Росія планує низку заходів, які мають на меті розколоти українське суспільство зсередини, оскільки на фронті росіянам не вдається просунутися. З цією метою російська пропаганда знову приділяє надзвичайно багато уваги внутрішньоукраїнським політичним подіям.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

НХЛ возобновляет проведение Кубка мира

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!