ПолiтДумка

Вода в пляшках небезпечна для здоров’я: вчені виявили серйозну проблему

Сентябрь 03
09:16 2020

Воду в пляшках багато людей вважають найбезпечнішою для здоров'я. Однак, вчені з'ясували, що це не так. Давайте дізнаємося, в чому небезпека бутильованої води, і яка речовина в ній підвищує ризик розвитку раку.

Проаналізувавши 259 видів бутильованої води з усього світу, вчені виявили в 93% досліджуваних зразках мікропластик. Наскільки згубно ця речовина впливає на здоров'я людини сказати складно, але дослідження на тваринах показали негативні наслідки.

Результати дослідження, опубліковані в жовтні 2018 року в журналі Water Research, показали, що до складу пластмаси для пляшок входять фталати — речовини, які можуть бути пов'язані з підвищеним ризиком раку. Крім того, можливий вплив фталатів на гормон естроген. Його високий рівень збільшує вироблення білка плазми крові, що в свою чергу може впливати на підвищення тиску. Вода в пляшках небезпечна для здоров'я: вчені виявили серйозну проблему Ряд інших досліджень говорить про те, що зберігати воду в пластиці можна, але не дуже довго. Тоді вона не встигає увібрати в себе шкідливі речовини. Інше питання — це забруднення пластмасовою тарою планети. Викинуті пляшки завдають непоправної шкоди навколишньому середовищу. Тому тільки вам обирати, з чого пити воду. У всьому світі стало тенденцією добровільно відмовлятися від бутильованої води і переходити на фільтровану воду в пляшках багаторазового використання.

Раніше повідомлялося, яким чином макарони допоможуть жінкам схуднути, і чому чоловікам цей продукт їсти небезпечно.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Только половина мобильных Ryzen 5000 получит большой прирост производительности

Только половина мобильных Ryzen 5000 получит большой прирост производительности

Читать всю статью

Мы в соцсетях