ПолiтДумка

Водій не зобов’язаний доводити свою невинність — суд

Сентябрь 27
13:50 2020

В Україні співробітники поліції, звинувачуючи водія в порушенні правил дорожнього руху, вимагають, щоб він надав докази своєї невинності. Однак, насправді це правоохоронці повинні доводити законність свого рішення. Про це йдеться в постанові Шостого адміністративного суду у справі № 760/28161/19.

У 2019 року в Одеській області водія за порушення ст. 132-1 Кодексу про адміністративні правопорушення оштрафували на 510 грн. Однак, він не погодився з цим і оскаржив штраф в суді.

В кінцевому підсумку справа потрапила в Шостий адміністративний суд. Уважно вивчивши всі матеріали справи, суд не став карати водія. Він постановив скасувати штраф, а адміністративне провадження в його відношенні закрити.

Справа в тому, що поліція в суді не змогла довести законність складання адміністративного протоколу. Автомобілісту досить вказати на факт протиправного рішення з боку правоохоронців.

Суд зазначив, що всі сумніви щодо правомірності рішень співробітників правоохоронних органів трактуються на користь автомобіліста.

Share

Статьи по теме

Последние новости

The page is temporarily unavailable

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".