ПолiтДумка

Як отримати в Україні пільгову пенсію: в Пенсійному фонді назвали одержувачів і умови

Сентябрь 20
08:56 2020

Право на пенсію за віком на пільгових умовах мають українці, які працювали на підприємствах з особливо шкідливими і важкими умовами праці. Згідно з законодавством, вони мають право вийти на заслужений відпочинок раніше за інших. У Пенсійному фонді назвали умови виходу на пенсію цих громадян.

Зазначається, що отримувати пільгову пенсію мають право українці після досягнення 50 років, за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків, з них не менше 10 років на "шкідливих" роботах, і не менше 20 років у жінок, з них не менше 7 років і 6 місяців на зазначених роботах.

Друга категорія громадян — ті, кому виповнилося 55 років і хто має стаж не менше 30 років у чоловіків, з них не менше 12 років і 6 місяців на зазначених роботах, і не менше 25 років у жінок, з них не менше 10 років на зазначених роботах, повідомили у ПФУ.Як отримати в Україні пільгову пенсію: в Пенсійному фонді назвали одержувачів і умови Не завжди українці, які півжиття пропрацювали, піддаючи своє здоров'я небезпеці, можуть домогтися нарахування пільгової пенсії. Органи пенсійного забезпечення відмовляють у призначенні пенсії. Свої права пенсіонери мають відстоювати в судах. Однак, уряд незабаром планує скоротити кількість категорій пенсіонерів, які матимуть право на отримання пільгового пенсій. Ті громадяни, які за законодавством мають право виходити на пенсію за "вислугою років" до досягнення загального пенсійного віку, не зможуть отримувати пенсію, одночасно працюючи.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський попередив, що ні в наступному році, ні в цьому, українцям не варто розраховувати на пенсії європейського рівня.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях