ПолiтДумка

Як відрізнити битий автомобіль при покупці

Июль 28
13:12 2020

Деякі автовласники при продажі своїх машин приховують, що вони побували в серйозних аваріях. Заради цього вони йдуть на різні хитрощі. Однак, все-таки можна визначити, що автомобіль був в серйозному ДТП…

Досвідчені водії при купівлі б/в авто насамперед звертають увагу на його лакофарбове покриття. Фарба з часом тьмяніє. Якщо фарба блищить, то це означає, що машину недавно фарбували, і, значить, вона могла побувати в ДТП.

Але врахуйте, що фарбовані деталі – це не кримінал. Тільки через це не потрібно відмовлятися від покупки. Деякі автомобілісти перефарбовують кузовні елементи заради того, щоб позбутися ледь помітної подряпини або невеликого відколу. Головне, щоб фарбовані деталі не кидалися в очі.

Особливу увагу приділяють огляду зазорів між кузовними елементами. У тому випадку, якщо яка-небудь велика деталь встановлена нерівно, то можна припустити, що кузов отримав сильний удар.

Як відрізнити битий автомобіль при покупці

Потрібно придивитися до передніх покришок. У тому випадку, якщо помітите, що протектор передніх коліс зносився з боків, а інший малюнок виглядає цілком цілим, то значить, геометрія машини піддавалася відновленню після сильної аварії.

При огляді автомобіля не поспішайте. Вивчайте його уважно, навіть якщо на це знадобиться багато часу. Інакше можна попастися на вудку аферистів.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Как открыть бизнес грузовых перевозок?

Читать всю статью

Мы в соцсетях