ПолiтДумка

Як виглядає двигун після 350 тисяч пробігу показали на відео

Ноябрь 07
18:56 2020

Більшість автомобілістів не замислюються про те, що відбувається всередині двигуна їх автомобіля. Тільки деяким допитливим механікам це цікаво. Тим часом, якщо заглянути всередину мотора, відразу стане зрозуміло, скільки приблизно кілометрів він ще витримає. А якщо заглянути всередину двигуна спорткара?

YouTube-канал Wrench Every Day недавно розмістив відео, в якому показано, як виглядають нутрощі двигуна автомобіля Lexus IS F 2008 року випуску з пробігом в 350 тисяч кілометрів.

Здавалося б, що до 350 000 кілометрів пробігу багато моторів будуть підходити до кінця свого ресурсу. Тим більше, якщо це силові агрегати спорткара. Однак, двигуни компанії Toyota, якій належить бренд Lexus, продовжують дивувати своєю надійністю.

Мотор цього Lexus IS F знаходиться у відмінному стані. У всякому разі, його верхня частина виглядає так, ніби-то силовий агрегат тільки недавно зробили.

Коли майстер відкрив верхню кришку, головки виглядали дуже чистими, без нагару. І це незважаючи на досить великий пробіг (тим більше, для спорткара).

Судячи з усього, за двигуном цього автомобіля Lexus весь час дуже добре стежили. Ось що значить, регулярне обслуговування!

Нагадаємо, серійне виробництво Lexus IS F почалося в 2008 році. Це перша модель модифікації F автомобілів від Lexus.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Велика команда професіоналів працює, щоб гідно відзначити 30-річчя Незалежності — Тимошенко

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".