ПолiтДумка

Яким буде курс долара в кінці вересня: НБУ не зупинить подорожчання валюти

Сентябрь 19
18:36 2020

Національна валюта втрачає в ціні, а долар продовжує стрімко дорожчати. Така тенденція продовжиться і далі. Експерти прогнозують, що наступного тижня долар підскочить до 28,40 грн./дол., тоді як сьогодні американську валюту можна купити за 28,16 грн./дол. Євро також стрімко зростає, і станом на 19 вересня коштує 33,35 євро/ дол.

За останній тиждень гривня ослабла в середньому на 1%. Протягом наступних семи днів, за словами експертів, в парі з євро гривня втратить близько 30 копійок, вийшовши на рівень 33,55 грн. за євро.

Аналітик компанії RoboForex Андрій Гойлов прогнозує, що найближчим часом гривня до долара і євро продовжить слабшати. За його словами, Нацбанк цілеспрямовано допустив підвищення курсу гривні до долара на початку вересня, а якби влітку НБУ не проводив скупку долара в великих обсягах, курс залишався б на рівні 26,7-27,3 грн./ дол. Такими темпами до кінця року долар досягне позначки в 29,1 грн./дол. Оцінки фінансистів не вселяють оптимізму. Вже близько місяця гривня стабільно падає, хоча НБУ нібито стримує падіння національної валюти.

Раніше в НБУ розповіли, куди українцям дівати монети і банкноти, що вийшли з обігу.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Смартфон ASUS ROG Phone 5 получит 18 ГБ ОЗУ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".