ПолiтДумка

Яку кнопку в автомобілі не можна натискати восени

16 октября
17:02 2020

У сучасних автомобілях так багато кнопок, що водії іноді не знають, для чого деякі з них призначені. Деякі функції в певних ситуаціях краще навіть не використовувати. Сьогодні ми розповімо про кнопку, яку не можна натискати восени.

Зверніть увагу на кнопку з піктограмою автомобіля, у якого в середині є вигнута стрілка. Вона включає рециркуляцію повітря в салоні. У неї є ще одна загальноприйнята піктограма (три стрілки, що утворюють коло).

Завдяки цій кнопці в салон автомобіля не потрапить брудне повітря, коли ви, наприклад, застрягнете в дорожній «пробці». За цю функцію ви скажете спасибі автовиробникові, якщо попереду вашого автомобіля з'явиться стара вантажівка.

Режим рециркуляції влітку можна застосовувати для швидкого охолодження салону, а взимку — для його обігріву. Але при включеній рециркуляції скло авто нерідко запотіває, так що краще використовувати цей режим при працюючому кондиціонері. Але зловживати не можна. Через затхле повітря водієві або пасажирам може стати погано.

Яку кнопку в автомобілі не можна натискати восени Восени, коли на вулиці часто сиро, запотівання скла проявляється в більшій мірі.

Тому в мокру осінню погоду краще взагалі не натискати кнопку рециркуляції. Крім того, цією функцією не можна користуватися, якщо розгерметизована вихлопна система, а в підлозі або багажнику є щілини і отвори. Відпрацьовані гази можуть проникнути в салон, і автомобіль перетвориться в газову камеру.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Рух определился с соперниками в ближайших поединках

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY