ПолiтДумка

Янукович «не раціональний» щодо того, що стосується справи Тимошенко (європейська преса)

Октябрь 14
12:01 2012

Середа, 04 квітня 2012, 16:26

Василь Зілгалов
Європейські газети прогнозують перевезення українського лідера опозиції Юлії Тимошенко на лікування до Берліна. Оглядачі навіть стверджують, що сам Президент України Віктор Янукович «збирається пояснити  Віктору Пшонці, як змінити юридичні обставини, щоб вони дозволили відправку Тимошенко з української в’язниці до клініки «Шаріте» в німецькій столиці». Тим часом в італійській Ломбардії збираються їхати до Києва «визволяти» Юлію Тимошенко.

Оглядачі німецького часопису Spiegel фактично майже впевнені, що «українська влада може звільнити Тимошенко з ув’язнення і дозволити її перевезення на лікування до Німеччини». Видання вважає, що Президент Янукович особисто зацікавлений в «усуненні міжнародного тиску» шляхом поспішної відправки Тимошенко на лікування до Берліна, хоча дехто з його оточення відмовляється поступатися в цьому. Німецьке видання зауважує, що ці німецько-українські переговори ведуться вже багато тижнів і нині, за даними Spiegel, «звільнення Юлії Тимошенко для негайного лікування в Берліні може стати неминучим». «Український Президент Віктор Янукович збирається поінструктувати Генерального прокурора Віктора Пшонку, як змінити юридичний регламент, щоб дати дозвіл на перевезення Тимошенко до клініки «Шаріте» в німецькій столиці». «Однак, поки що не зрозуміло, чи дасть Янукович фактичну можливість зробити цей крок, бо, за джерелами Spiegel у Києві, український лідер «не раціональний» щодо того, що стосується справи Тимошенко», – йдеться у статті. Видання також додає, що у Партії регіонів Віктора Януковича багато-хто каже, що закони просто не можуть бути змінені під одного «злочинця», а один із депутатів наголосив щодо цього – «ми не можемо тут проявляти свою слабкість». Видання також цитує заступника Генпрокурора України Рената Кузьміна, який заявив минулої суботи у Берліні, що «українське законодавство не передбачає лікування ув’язнених за кордоном».

Як інформує чеська IHNED.cz, місцеве некомерційне Об’єднання з питань інтеграції та міграції розгортає кампанію на захист мігрантів, бо, як вважають речники цієї організації, «чехи знущаються над хатніми робітницями-іноземками». Згадана Організація розповсюджує, зокрема, відео, де молодий чех-студент брутально сварить прибиральницю, жінку-українку, бо він має поганий настрій через невиконане завдання з математики. Українка припиняє мити вікно, бере зі столу папірці із завданням та вирішує цьому чехові нескладну для неї математичну задачу. Виявляється, насправді ця жінка – вчителька математики з українського Львова. Магда Фалтова з Об’єднання з питань інтеграції та міграції пояснює, що вони мають намір допомагати хатнім робітницям-іноземкам в Чехії і захищати їх від знущань з боку своїх співгромадян.

Італійська Legno storto інформує, що регіональна влада області Ломбардія у Північній Італії має наміри відправити офіційну делегацію до Києва для перевірки стану здоров’я Юлії Тимошенко, щоб пришвидшити надання їй медичної допомоги та оцінити рівень демократичних стандартів, які застосовуються в Україні. Представники місцевої влади також мають наміри зустрітися з лідерами українських опозиційних партій. «Лідер української опозиції, відома білявка з закрученою на голові косою, не може мати в ув’язненні контактів зі своїми рідними та адвокатами і страждає від запалення дихальних шляхів, що заважає їй пересуватися, – пише Legno stortо та додає: «згідно з висновками міжнародної групи лікарів, яким було дозволено нещодавно відвідати лідера української опозиції, Тимошенко потребує лікування в умовах стаціонару, в чому їй було відмовлено». Президент провінції Роберто Фроміґоні наполягає на тому, що Ломбардія є «одним із чотирьох двигунів Європи» (разом із регіоном Рона-Альпи, Баден-Вюртембергом і Каталонією), а оскільки він є послом Ломбардії у світі, його не може залишати байдужим доля Юлії Тимошенко.
Джерело: http://www.radiosvoboda.org/articleprintview/24530541.html

Share

Статьи по теме

Последние новости

Перші електрокари Tesla Model 3 китайського виробництва прибули до Австралії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".