ПолiтДумка

Янукович переховуватиметься до 7 лютого, а потім може щось і скаже, що йому напишуть у штабі — Небоженко

14 октября
15:39 2012

Понеділок, 01 лютого 2010, 14:50 Інтерв’ю та опитування

Директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко переконаний, що в усіх країнах світу, де існують серйозні політичні та економічні протиріччя, а виборчі президентські кампанії проходять дуже гостро і завжди є від 10 до 25% електорату, який визначається в останні дні, дебати просто необхідні. Про це він заявив в інтерв’ю «Політичній думці». Політолог пояснює таку поведінку кандидата у президенти страхом програти. «Команда Януковича шість місяців тому ухвалила рішення продати кота у мішку -заховати Януковича від публічних дискусій, від прямих відповідей і не показувати його. Там, де його показують ненароком, то вся команда потім протягом 10-15 днів нейтралізовує ефект його виступу» — відзначив політолог.

За його словами, Янукович програє Тимошенко в інтелекті, в здатності дискутувати, тому його ховають від громадськості.» Це стратегія команди Януковича –ховати кандидата, не висувати нові тези, не давати нічого країні, тільки утримувати свої провінції , які входять в електоральне гето Януковича, які недоступні і заборонені іншим кандидатам, а тим паче спостерігачам, які б хотіли контролювати чесність виборів. Тому Янукович не прийде на дебати. Його від цього оберігає команда, оскільки освічений електорат центральної України, особливо у Києві , дуже легко ухвалює рішення і робить висновки саме з дебатів»- вважає Небоженко.

Він відзначає, що телебачення як збільшувальне скло, яке виявляє як недоліки, так і чесноти. В Януковича, за його словами, безумовно є загрози програти теледебати і є також загроза втратити до 5% голосів, тому він не братиме участі в них. Політолог вважає несерйозними пояснення команди Януковича про його неучасть у дебатах. «Янукович переховуватиметься до 7 лютого, а потім може щось і скаже, що йому напишуть у штабі.

Виборці не бачили Януковича самостійним. Людина постійно щось говорить, написане іншими. Він говорить заготовками, штучно. Можливо це задовольняє електорат на Сході, але це не може задовольнити всю Україну. Країна, особливо столична публіка потребує теледебатів, але Янукович такого задоволення їм не надасть. Це допоможе з іншого боку Тимошенко набрати зайві голоси» — переконаний він.

 • «Дебати – це остання перевірка на здатність бути символом нації» — політолог;
 • Янукович — Тимошенко: чи між ними дійсно немає різниці?;
 • З президентом Тимошенко політичні конфлікти в Україні припиняться і пожвавляться стосунки з Європою — політологи;
 • Луценка усунули, аби не було чесних виборів?;
 • З президентом Януковичем Україною керуватимуть олігархи, політична боротьба посилиться, а на дорозі до Європи увімкнуть червоне світло – вважають експерти;
 • Share

  Статьи по теме

  Последние новости

  Уряд здійснив низку кадрових ротацій

  Читать всю статью

  Мы в соцсетях

  Наши партнеры

  Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
  CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
  Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
  UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY