ПолiтДумка

Єфремова вже зачекалися на зоні: “Адже він сам заявив, що у нього грошей дофіга“

Сентябрь 26
12:30 2020

Михайло Єфремов, який отримав восьмирічний вирок за влаштовану ним смертельну ДТП, зараз знаходиться під вартою в московському СІЗО "Водник". Його нові адвокати, найняті сім'єю актора після програшу в суді, зараз клопочуться, намагаючись витягнути актора з-за ґрат або хоча би зменшити йому термін ув'язнення. Однак немає гарантії, що їм це вдасться. А тому вже дехто прикидає, де відбуватиме покарання заслужений артист, і в яких умовах.

Своїми міркуваннями про тюремне майбутнє Михайла Єфремова поділився колишній співробітник однієї з колоній Калузької області. Він каже, що зараз в цій колонії відбуває термін кримінальний авторитет Андрій Кочуйков, більш знайомий в кримінальному світі на прізвисько Італієць.

Єфремов, хоч і не кримінальний авторитет, проте особистість неординарна, а тому його відсидка буде не найжахливішою з того, що може трапитися на зоні із простою людиною.

Єфремова вже зачекалися на зоні: “Адже він сам заявив, що у нього грошей дофіга“ По-перше, каже знавець тюремних звичаїв, актор — людина не бідна, і за його гаманцем розгорнеться справжнє полювання.

"За гаманець Єфремова розгорнеться боротьба. Адже він сам, коли дізнався, що від нього постраждала людина, заявив на місці аварії, що може його вилікувати, позаяк у нього" грошей дофіга ". Всі чули, що не глухі", — говорить співробітник колонії , який побажав залишитися неназваним.

Тому на зоні, куди потрапить Єфремов, його будуть всіляко опікати — не безоплатно, звичайно. Для початку, каже знавець тамтешніх звичаїв, акторові запропонують, щоб він сплатив "дорогу для синьки і коксу" (постачання спиртним і кокаїном). Все це на зоні, не кожен день, звичайно, але є — якщо є гроші.

Ну, і далі все залежатиме від щедрості ув'язненого. Якщо Єфремов зуміє принадити нових "колег" своїми грошима, то його будуть поважати, пестити і леліяти. А за опіку над ним розгорнеться справжня боротьба.

"Він годуватиме і поїтиме їх, а вони його опікатимуть, впрягатимуться за нього якщо що-де", — каже чоловік.

Нагадаємо, нові адвокати Михайла Єфремова намагаються переконати правосуддя, що актор був введений в оману своїм колишнім захисником Ельманом Пашаєвим і через це неправильно будував лінію свого захисту.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    SpaceX откладывает запуск грузового корабля Cargo Dragon

SpaceX откладывает запуск грузового корабля Cargo Dragon

Читать всю статью

Мы в соцсетях