ПолiтДумка

ЄС допомагає розробити міжнародний механізм, щоб Україна отримала репарації

20 ноября
22:01 2023

Європейський Союз підтримує створення міжнародного компенсаційного механізму для відшкодування Україні збитків, спричинених унаслідок російської агресії.

Про це заявив єврокомісар з питань юстиції Дідьє Рейндерс на конференції “Об’єднані заради правосуддя” в Канаді, повідомляє кореспондент Укрінформу.


Фото: twitter / Didier Reynders


“Необхідно працювати над створенням майбутнього міжнародного компенсаційного механізму за допомогою окремих міжнародних інструментів. ЄС готовий підтримати Україну у цих дискусіях”, — сказав Рейндерс.

Читайте також: Стефанішина закликала до індивідуальних рішень з передачі Україні «заморожених» активів РФ

За його словами, Євросоюз заохочує приєднатися до цих обговорень держави-члени та міжнародних партнерів. “Я переконаний, що крок за кроком ми вибудуємо систему репарацій для України, за допомогою якої наслідки цієї війни будуть повністю компенсовані”, — наголосив єврокомісар.

Читайте також: Відомі міжнародні діячі закликають передати Україні заморожені російські активи

Він зазначив, що у європейських фінансових інституціях заморожено понад 200 млрд євро російських суверенних коштів та понад 28 млрд євро несуверенних. “Притягнення Росії до відповідальності має передбачати й виплату нею репарацій”, — наголосив Рейндерс.

Як повідомляв Укрінформ, Україна досягла прогресу у переговорах зі США, Канадою та Євросоюзом щодо конфіскації російських активів, однак триває складна дискусія щодо суверенних активів РФ.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Стив Кларк: Удача была не на стороне Шотландии

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!