ПолiтДумка

ЄС має відкрити двері для України і країн Західних Балкан — кандидат у президенти Єврокомісії

23 мая
19:23 2024

Кандидат на посаду президента Європейської комісії від партії «Оновити Європу» Сандро Гозі (Італія) вважає, що треба відкрити двері Європейського Союзу для України і країн Західних Балкан, однак спершу провести бюджетну та інші реформи.

Про це Гозі сказав під час Eurovision Debate-2024 серед кандидатів на посаду керівника Єврокомісії, що відбулися за участю представників провідних європейських партій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Історія засвідчує, що Європейський проєкт стосується всіх людей на континенті, а не лише певної кількості. На самому початку лише шість демократій змогли заснувати Європейську спільноту (Бельгія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина й Франція — ред.). Але зараз ми хочемо об’єднати континент, тому маємо відкрити двері Європейського Союзу нашим братам і сестрам в Україні і на Західних Балканах», — сказав Гозі.

Водночас він зауважив, що доєднання до ЄС нових членів неможливе без змін та реформ — бюджетних та інших.

Читайте також: ЄС має одночасно вирішувати питання підтримки України та власної безпеки — фон дер Ляєн

«Для того, щоб збільшувати бюджети на відповідні витрати, які будуть пов’язані з відповідними політиками ЄС, ми маємо відповідно розраховувати ресурси. Тож нам потрібно переосмислити те, як працює Європа, щоб об’єднати весь континент», — вважає кандидат на посаду президента ЄК.

Як повідомлялося, 6-9 червня 2024 року в усіх країнах ЄС відбудуться вибори до Європейського парламенту, які стануть визначальними для формування ключових напрямків внутрішньої та зовнішньої політики ЄС на наступні роки.

Фото: EP


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Робота над 15-м пакетом санкцій проти Росії почнеться негайно — МЗС Фінляндії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!