ПолiтДумка

Європа під керуванням націоналістів ніколи б не підтримала Україну — Макрон

27 мая
03:22 2024

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Європа переживає кризу демократії та зачарована авторитаризмом. Він описав, якою б вона була за керівництва націоналістів та закликав битись за демократію, проголосувавши за неї на виборах.

Про це він заявив під час дебатів з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром на фестивалі демократії в Берліні, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми маємо своєрідну кризу нашої демократії, ми стали зачаровані авторитаризмом», — проголосив Макрон.

«Ми забуваємо подумати, якою була б Європа, якби націоналісти керували нею в останні роки: у нас не було б вакцин, не було б плану відновлення… Ми б покинули Україну, щоб підтримати Росію, на боці якої стоять усі націоналісти в наших країнах, тож історія була б зовсім іншою», — пояснив він.

За словами французького лідера у Європі забули, що «демократія – це дуже часто битва», а тому дозволяють націоналістам збирати всі дивіденди демократії, водночас критикуючи її.

Він закликав прийти і проголосувати на європейських виборах «за партію, яка захищає Європу».

Макрон вважає що Європі загрожують ідеї «Національного об’єднання» — партії Марін Ле Пен. Саме ця політична сила за останніми опитуваннями набирає понад 30 відсотків підтримки та практично вдвічі випереджає за популярністю президентський блок, що прямує на вибори з гаслом «Потреба в Європі».

Читайте також: Путін не готовий до миру — Макрон

З критики націоналістів Макрон розпочав триденний державний візит до Німеччини, покликаним підтвердити міцність франко-німецького партнерства та подолати розбіжності з основних питань, зокрема, щодо війни в Україні.

Як повідомляв Укрінформ, демократичний світ зобов‘язаний допомогти Україні в її боротьбі проти агресора. Про це заявив федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр на спільній з французьким колегою Еммануелем Макроном пресконференції після їх переговорів у Берліні.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

ЄС і Україна сьогодні визначать рамки майбутніх переговорів про членство — Стефанішина

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!