ПолiтДумка

Європа побудує систему безпеки, у центрі якої знаходитиметься Україна — Подоляк

23 февраля
04:08 2024

У середньостроковій дистанції Європа точно побудує систему безпеки, у центрі якої буде знаходитися Україна з найбільш боєздатною європейською армією, яка матиме безпосередній досвід бойових дій великого масштабу.

Про це у ефірі телемарафону «Єдині новини» поінформував радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк, передає кореспондент Укрінформу.

«У середньостроковій (дистанції — ред.) Європа точно побудує систему безпеки, у центрі якої буде знаходитися, до речі, Україна — з найбільш боєздатною європейською армією, яка буде мати безпосередній досвід бойових дій великого масштабу», — сказав він.

Окремо Подоляк заявив, що коли всі говорять про снаряди, то думають, що тисяча снарядів — це дуже багато, але це не так.

«У нас РФ щомісяця витрачає 230-350 тисяч снарядів тяжких калібрів, сукупно по всій лінії фронту. Щоб більш-менш паритетно воювати… Все ж таки давайте брати артилерію НАТівського зразку, вона набагато більш точна, таким чином можна витрачати трохи менше снарядів. Тобто, якщо брати 350 тисяч… Нам сукупно можна витрачати 150-200 тисяч, і це буде дорівнювати по ефективності кількості, яку витрачає РФ», — зазначив радник керівника ОП.

Він поінформував, що є ще одна важлива складова, якою може частково замінити артилерію, якщо цей дефіцит все ж таки буде продовжуватися — це дрони: FPV-дрони, «дрони-вбивці» тощо.

Читайте також: На Банковій вважають, що закон про мобілізацію буде прийнятий у стислі терміни

За його словами, на сьогодні безпосередньо сама Україна інвестує багато грошей у виробництво дронів.

Окремо Подоляк розповів, що у місяць по лінії фронту треба застосовувати не менше 100-150 тисяч дронів.

«Не 30-50 навіть тисяч, а набагато більше. І це тоді буде частково компенсувати… І це звучить так (багато -ред.): 150 тисяч дронів на місяць, а як (звучить цифра у — ред.) 350 тисяч снарядів на місяць? Це — цифри цієї великої інтенсивної війни», — заявив радник керівника ОП.

Як повідомлялося, Велика Британія інвестує щонайменше 4,5 мільярдів фунтів стерлінгів (5,5 мільярдів доларів) у безпілотники для збройних сил країни, взявши за приклад досвід застосування дронів в Україні.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Минай: Нет никаких оснований подозревать наших футболистов в нечестной игре

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!