ПолiтДумка

Юлія Тимошенко: 20 тез на 20 років

Октябрь 14
14:11 2012

Вони просто підсвідомо бояться цієї країни, бояться реальної незалежності. Для них парад Незалежної 20-річної держави – це парад їхніх особистих страхів і комплексів. Вони відчувають, що ця країна з її великою історією і справжнім духом свободи колись викине їх на смітник.

1. Так склалося, що на державні ювілеї влада мене закриває. То Кучма, то Янукович. У рік десятилітнього ювілею Незалежності – в Лук’янівку, на 20-ть – в Лук’янівку… На 25-річний ювілей цю тенденцію буде змінено! У в’язниці сидітимуть не політичні, а справжні злочинці. Сьогодні ми їх знаємо поіменно.

2. Приїхали іноземні журналісти, хочуть книгу написати. Питають: «Чи можна, щоб мене відпустили бодай на декілька днів додому?». Мабуть, можна. Я запитаю J)

3. З машини (автозаку) чути людей, чути вулицю. Це початок нового старту боротьби за справжню свободу країни. Переконана, що цього разу – успішного!

4. На 10 років незалежності я думала, що на 20-ть все буде добре. Україна утвердиться як незалежна держава, буде в європейській родині. Але сьогодні Україна в ще більшій небезпеці… Вона вже доросла… Але зараз, як ніколи, потребує нашого захисту.

5. Скучаю за Твіттером. Ніколи б не подумала, що найбільше мені буде не вистачати 140 символів свободи…

6. У всьому є свої плюси. На свободі, припустимо, треба було б йти слухати Ніну Матвієнко. А тут сама Ніна Матвієнко приходить до тебе J)

7. Демократичні опозиційні сили України об’єдналися. І я рада цьому. На жаль, демократи в Україні об’єднуються лише тоді, коли погано. Але нічого, я впевнена, що ми навчимося об’єднуватися і навколо успіхів, навколо перемог.

8. Якось вдома сиділи за вечерею і в мене запитали: «Чи не хочеться відпочити від політики і просто пройтися, прогулятися, наприклад, вечірнім Хрещатиком?». Тепер я цим Хрещатиком уже так нагулялася… І вечірнім, і ранковим… Правда, без політики не обійшлося.

9. У дворі Печерського суду невідомо навіщо розкидають фальшиві купюри по 200 гривень з моїм зображенням. Кажуть, що можна поміняти в «обміннику», дадуть дві по «сто» – з Януковичем і Азаровим.

10.Учасник французького Руху Опору Жан-Поль Сартр уже після війни сказав: «Ніколи ми не були настільки вільними, як під час окупації», – це правильні слова. У нас теж окупація – окупація країни можновладною ордою, яка не любить цю країну, не розуміє і не поважає її. І ми також вільні сьогодні. Вільні в тюрмах, у камерах і в палатках… Справжню волю і свободу неможливо заарештувати

11.Ліна Костенко і Оксана Пахльовська побажали мені мати в якості сувеніру уламок Лук’янівської в’язниці… Це хороша ідея. Буду збирати. Уламок Лук’янівки, уламок Міжгір’я…

12.Ніякою щурячою отрутою мене не труять, то якісь легенди…Криси (щури) тут ходять доволі вільно. Знаючи українську політику, можу сказати: далеко не найгірші тварини!

13.Ольга Федорівна, моя помічниця, докоряє мені за те, що я нічого не взяла із собою 5 серпня для СІЗО, каже: «А то Ви не знали, що Вас арештують, можна подумати?» J)

14.Депутати наші заходять до зали суду із сумними драматичними обличчями? Чому такі настрої? Все буде добре!!! Це не порада,

це – наказ!

15.На Лук’янівці також є птахи, вони співають вранці… Не знаю, якого виду… Вони не в клітках. Арешт не позбавляє і мене свободи, як це не дивно.

16.У 2002 році російське телебачення знімало фільм про мене. Ми поїхали до СІЗО, питають: «Ви не боїтеся знову тут колись опинитися?». Я тоді відповіла: «Ну, хіба ще один раз…». Невдалий був жарт.

17.Влада скасувала парад до 20-річчя Незалежності. Звичайно ж не через економію коштів… Вони просто підсвідомо бояться цієї країни, бояться реальної незалежності. Для них парад Незалежної 20-річної держави – це парад їхніх особистих страхів і комплексів. Вони відчувають, що ця країна з її великою історією і справжнім духом свободи колись викине їх на смітник.

18.В мене також є святкова жовто-блакитна стрічка на сьогодні. Мені передали потай. Я з Вами сьогодні… Хоча й тут…

19. Дякую 5 телеканалу за телемарафон до Дня Незалежності. В критичні моменти нової історії України П’ятий стає Першим!

20.Зі святом, Дорогі мої!!! Це – наше СВЯТО!!! Ми витримаємо, ми переможемо!!! Я обіцяю!!! Я знаю…

Share

Статьи по теме

Последние новости

Что происходит с нашим телом после всего одного солнечного ожога: 6 фактов

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".