ПолiтДумка

Зараз партнерство з Україною є найміцнішим – командувач Нацгвардії Каліфорнії

14 октября
01:53 2021

Партнерство Національної гвардії штату Каліфорнія (США) з українськими військовими структурами перебуває на дуже високому рівні, і з кожним днем лише міцнішає.

Про це заявив у середу в ексклюзивному коментарі Укрінформу в Вашингтоні командувач Національної гвардії Каліфорнії генерал Девід Болдвін.

«Я залучений до партнерства (з Україною –ред.) з 1993 року. Зараз воно міцне як ніколи, і з кожним днем стає ще сильнішим», — відповів генерал на прохання оцінити рівень двосторонньої взаємодії.

Він підкреслив, що Нацгвардія Каліфорнії дуже тісно співпрацює з українською стороною. «Ми вчимося один у одного, і зараз стали більше ніж просто партнерами – це радше нагадує родинні стосунки», — зазначив Болдвін.

Коментуючи запитання, наскільки українські Збройні сили наблизилися до стандартів НАТО, американський генерал підкреслив, що ЗСУ з кожним днем стають все кращими.

«Їхнє керівництво продовжує наполегливо працювати над досягненням або навіть перевершенням цих стандартів. Ми дуже пишаємося тим, що співпрацюємо з ними, і ми дуже вражені прогресом, який вони досягають», — зауважив командувач Національної гвардії Каліфорнії.

Генерал Болдвін у середу поклав квіти на місці меморіальної інсталяції, відкритої в Українському домі в Вашингтоні до Дня захисників і захисниць України.

Читайте також: У США відбувся благодійний концерт українського бандуриста-віртуоза

«Українці в буквальному сенсі перебувають на передовій захисту свободи в ім’я громадян усього світу – не тільки України і США. Отже ті жертви, які українські військові та звичайні люди приносять щодня у протистоянні російській агресії, ми в Америці не забуваємо», — зауважив американський генерал.

Саме тому, за його словами, інсталяція на території Українського дому є важливою, адже вона нагадує про те, що у світі існують загрози, на які потрібно давати спільну відповідь.

Як повідомлялося, Національна гвардія Каліфорнії співпрацює з Україною і сферах безпеки та оборони з 1993 року. З початком збройної агресії проти України у 2014 році ця взаємодія суттєво активізувалася.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Карамбе: Эта кампания была сезоном Карима Бензема — Футбол, Кристиан Карамбё, Карим Бензема, Реал Мадрид, Ливерпуль, Чемпионат Испании — Ла Лига, Лига Чемпионов — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY