ПолiтДумка

ЗАЗ складає Renault Arkana з російських комплектуючих

Сентябрь 19
12:16 2020

Купе-кросовер Renault Arkana, чиє серійне виробництво почалося на ЗАЗі, збирають з машинокомплектів, що поставляються із РФ. При цьому якість машин відповідає міжнародним стандартам групи Renault.

Гендиректор Renault в Україні Даніель Філіп вважає, що цей автомобіль буде користуватися гарним попитом. Раніше на українському ринку такого автомобіля за такою ціною ще не було.

Даніель Філіп зазначив, що хоча машинокомплекти для Arkana постачають з Росії, але збирається він на українському підприємстві — на ЗАЗі. Машинокомплекти робить завод Renault.

Renault Arkana, зроблений на ЗАЗі, пропонують українцям в чотирьох комплектаціях — Life, Zen, Intense, і Intense+.

ЗАЗ складає Renault Arkana з російських комплектуючих У базовій комплектації він коштує 497 900 гривень (якщо за програмою «Рено Бонус», то 467 900 грн). Він оснащується 1,6 бензиновим двигуном потужністю 114 к.с, який працює разом з 5-ступінчастою коробкою передач. Привід — 2WD.

Топову комплектацію Intense+ можна купити за 795 700 гривень. Під капотом знаходиться 1,3 бензиновий турбодвигун потужністю 150 к.с, який працює разом з варіатором. Привід у нього повний.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Рух пополнился экс-полузащитником Волыни

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".