ПолiтДумка

Зеленська і Венедиктова названі найвпливовішими жінками України

Октябрь 20
20:52 2020

Дружина чинного президента України Олена Зеленська і генпрокурор країни Ірина Венедиктова виявилися лідерами рейтингу найвпливовіших жінок України в 2020 році за версією журналу «Фокус».

Ірина Венедиктова — професор Харківського університету — потрапила в політику завдяки «Зе!Команді», ставши народним депутатом в складі партії «Слуга народу». У Верховній Раді Венедиктова очолила Комітет з питань правової політики. Як розповіла сама генпрокурор, її любили студенти, її лекції нерідко завершувалися оплесками, проте вона свідомо залишила свою спокійну і комфортне життя заради того, щоб змінити життя України на краще.

Олена Зеленська потрапила в рейтинг найвпливовіших жінок України, оскільки відповідально виконує обов'язки першої леді держави, допомагаючи президенту реалізовувати багато гуманітарний і суспільно-просвітницькі проекти.Зеленська і Венедиктова названі найвпливовішими жінками України На третьому місці, за версією журналу, виявилася Юлія Володимирівна Тимошенко, лідер ВО «Батьківщина». В першу десятку потрапила Юлія Мендель — прес-секретар Володимира Зеленського і медик з Чернівців Ольга Кобевко.

Цікаво, що рейтинг найвпливовіших жінок України, надрукований у виданні, значно відрізняється від онлайн-списку, який формували відвідувачі сайту. За думкою користувачів Мережі, найвпливовішою жінкою країни є блогер Ольга Шарій.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленский відповів усім прихильникам блогера Анатолія Шарія, які дуже хотіли з ним зустрітися і поспілкуватися під час його візиту в Одесу.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Бавария — Зальцбург: смотреть онлайн-видеотрансляцию матча Лиги чемпионов

Читать всю статью

Мы в соцсетях