ПолiтДумка

Зеленська в новому елегантній сукні з’явилася на публіці: перша леді стала ще кращою після хвороби

Сентябрь 13
00:00 2020

Олена Зеленська, яка перехворіла на коронавірусне захворювання, вийшла в світ і відразу ж зачарувала публіку. Перша леді України приміряла одночасно елегантний і стильний образ.

Красуня-блондинка наділа розкішне пряме плаття благородного темно-синього кольору. Родзинкою сукні є красивий асиметричний виріз. Талію дружина глави держави підкреслила тонким чорним ремінцем. Доповнила свій образ Олена Зеленська лаконічними туфлями з лакової шкіри.

Як написала дружина Володимира Зеленського на своїй офіційній сторінці в Інстаграм, захід був присвячений отриманню Україною офіційного статусу учасниці «Партнерства Біарріц». Зеленська в новому елегантній сукні з'явилася на публіці: перша леді стала ще кращою після хвороби «З одного боку — це вже результат, але з іншого — тільки початок шляху до встановлення рівних можливостей для всіх українців. Шлях, який Україна вже проходить, спираючись на досвід і підтримку країн — учасниць Партнерства. Я дякую всім причетним до компетентного і, що не менш важливо, натхненного визначення нашої дорожньої карти», — написала перша леді в соціальній мережі.

В ході урочистого заходу можна було також побачити представників цілого ряду міжнародних організацій, прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.

Нагадаємо, Олена Зеленська похвалилася подарунком, який їй вручили з нагоди Дня Незалежності України. Презент зберігає код нації.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях