ПолiтДумка

Зеленський готує термінову заяву: що відбувається на Банковій після вчорашніх протестів у Києві

Июнь 16
10:53 2020

Президент Володимир Зеленський готовий виступить з терміновою заявою. Про це інсайдить телеграм-канал “Легітимний”. Кажуть, що інформація достовірна і надійшла вона з Офісу президента. Правда, поки ще не відомо, на чому гарант має намір робити акцент. Висувають кілька версій: від того, що все в країні погано, до того, що все йде за планом.

Якщо будуватимуть звернення за другим сценарієм, то там, найвірогідніше, Зеленський говоритиме про реалізацію народовладдя через референдум і програму “Велике будівництво”.

Якщо ж вирішать робити заяву за першим сценарієм, то він передбачає ширший спектр тем:

  • зростання чисельності хворих на коронавірус і, відповідно, заклики посилити заходи безпеки;
  • повені в країні черз проливні дощі (тема хоча й актуальна, але якось мілкувата для президентського звернення, та й заборонити дощ він точно не зможе);
  • тема спалаху вуличних протестів в Україні (цілком ймовірно, що навіть якщо цю тему президент на зачепить, то всі решта будуть лише спробою відволікти народ від очевидного).

Нагадаємо, вчора під час сутички вуличних “активістів” з журналістами окремих видань біля Шевченківського суду в Києві, правоохоронці видворили з двору суду журналістів, а не тих, хто нападав на них. Причому, це було подано “під соусом” забезпечення безпеки журналістів.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Известный блогер показал, как выглядит с высоты курган в Запорожской области (Фото)

Известный блогер показал, как выглядит с высоты курган в Запорожской области (Фото)

Читать всю статью

Мы в соцсетях