ПолiтДумка

Зеленський: Готуємо приєднання різних держав до підсумкового комюніке Саміту миру

17 июня
21:07 2024

Українська влада займається питанням приєднання різних держав до підсумкового комюніке Саміту миру, який відбувся нещодавно.

Про це у зверненні поінформував Президент України Володимир Зеленський за результатами проведення наради щодо цього Саміту та підготовки наступних кроків України, передає кореспондент Укрінформу.

«Зараз – жодних пауз. Ми зробили перший відчутний крок до миру – у безпрецедентній єдності країн світу. Це успіх України, що вперше в нашій історії стільки лідерів, стільки держав зібралися заради України та заради миру. Дякую кожному, хто був представлений на Саміті. Але мир – це завжди шлях. Потрібні нові кроки. І вони будуть. І ми вже (їх — ред.) готуємо. Дякую нашій команді. Готуємо приєднання держав до підсумкового комюніке Саміту», — сказав Зеленський.

Він поінформував, що українська влада готує роботу груп за пунктами Формули миру, щоб держави могли об’єднатися заради чіткої конкретики, тих рішень і планів, тих дій, які реально повертатимуть безпеку.

«Фактично зараз уже маємо попередній графік роботи на літні місяці. Темп збавляти ми не будемо. Комунікацію з партнерами будемо зберігати такою ж активною, як і раніше. Україна ніколи не хотіла цієї війни. І природно, що найбільше прагне справедливого миру. І бачимо, що це можливо. Наближаємо мир», — заявив глава Української держави.

Президент подякував усім у світі, хто допомагає Україні, і зазначив, що пишається кожним і кожною, хто б’ється заради України, хто захищає Україну на фронті, хто працює заради української держави та її людей.

«Ця надзвичайна сміливість та відданість дозволяють нам працювати з абсолютно різними партнерами в умовах однакової поваги до справедливих інтересів України. Україна тепер має власну міцну суб’єктність», — заявив він.

Читайте також: Примусити Росію до миру можна дипломатичним шляхом, або потужною армією — Зеленський

Також Зеленський поінформував, що у понеділок була доповідь і щодо Євросоюзу – наших відносин, перемовин про вступ. «Ми працюємо над важливим результатом», — зазначив глава Української держави.

Як повідомляв Укрінформ, упродовж суботи-неділі у Швейцарії відбувся Саміт миру, де обговорювали мирну ініціативу Президента України Володимира Зеленського. Учасники Саміту миру погодили спільне комюніке.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Зеленський привітав Францію із Днем взяття Бастилії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!