ПолiтДумка

Зеленський хотів заразитися коронавірусом, але передумав: зізнання президента

Июнь 09
11:24 2020

Володимир Зеленський зробив зізнання, яке багатьох здивує. Виявляється, в розпал епідемії коронавіруса президент сам хотів перехворіти СOVID-19, щоб показати українцям, що це не так страшно, як всі бояться.

“Я хотів на собі пройти цей етап. Щоб людям було легше. Я запропонував нашим: Давайте, я захворію, відразу мене ізолюємо на Банковій. І проживу це нормально. Щоб люди розуміли – це страшно, ти можеш захворіти, тобі погано. І я через себе це пропущу, покажу”, — розповів Зеленський.

Від ідеї навмисного зараження глава держави все-таки відмовився, адже тоді він би став загрозою для своєї сім’ї. Ризикувати їхнім здоров’ям Зеленський не може.

“Вирішили, що занадто. Що перебір…Сказали б, що я божевільний. І, в принципі, були б праві”, – зазначив президент.

При цьому, Володимир Зеленський дав зрозуміти, що не боїться захворіти. Але він закликає українців серйозно ставитися до заходів профілактики коронавіруса, незважаючи на те, що епідемія поступово йде на спад.

Раніше Володимир Зеленський заявив про те, що обов’язки першої леді так само, як і обов’язки президента, повинні бути прописані в законодавстві. Достовірно ніхто не знає, чим має займатися перша леді, тому у людей часто виникає думка, що дружина президента тільки витрачає бюджетні гроші, хоча насправді її робота просто залишається непоміченою.

The post Зеленський хотів заразитися коронавірусом, але передумав: зізнання президента appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    «Що ж, це Ісландія»: під час онлайн-інтерв’ю ісландської прем’єрки на острові стався землетрус, який струсонув її будинок

«Що ж, це Ісландія»: під час онлайн-інтерв’ю ісландської прем’єрки на острові стався землетрус, який струсонув її будинок

Читать всю статью

Мы в соцсетях