ПолiтДумка

Зеленський назвав людей, які заважають Україні отримати транш від МВФ

23 октября
17:29 2020

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна, як держава, повністю виконала всі вимоги Міжнародного валютного фонду для отримання чергового траншу кредитної допомоги. Завадити в отриманні грошей можуть тільки окремі люди, які "працюють проти України". Про це Зеленський заявив в інтерв'ю українським телеканалам.

"Ми чекали довго другого траншу від МВФ. Ми виконали всі. Я так вважаю. Але я вважаю, що як всередині країни, так і зовні, є люди, які працюють проти України. І вони, повірте мені, лобіюють свої інтереси, щоб стабільності в Україні не було ", — заявив президент.

Президент України не став називати прізвища цих осіб напередодні місцевих виборів в країні.

"Я перед виборами не хочу називати їхні прізвища. Чесно кажучи, і після виборів не хочу. Я розумію, що вони роблять, які кошти вони вкрали у держави і зараз їх витрачають на лобізм на Заході", — додав Володимир Зеленський.

Зеленський також зізнався українцям, що сьогоднішній стан економіки поки не дозволяє Україні відмовитися від співпраці з МВФ. Через слабку економіку ми поки що не можемо дозволити собі відмовитися від західних грошей, і тому повністю залежні від Міжнародного валютного фонду.

"Сьогодні економіка так вибудувана в Україні і вона так вибудовувалася, що ми без західних грошей не можемо прожити. Це правда, і люди повинні про це знати. Тому було неможливо відмовитися від МВФ. Я вдячний їм за їхню допомогу. Це наш стратегічний партнер" , — зазначає Зеленський.

Раніше повідомлялося, що Нацбанк підвищив курс гривні перед виборами і стабілізував долар на позначці 28,27 грн/долар.

Share

Статьи по теме

Последние новости

ЗМІ повідомляють про бомбардування і відключення інтернету в М’янмі

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY