Зеленський: Нетаньягу намагається балансувати у відносинах між Росією та Україною
![]()
Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу намагається балансувати у відносинах між Росією та Україною, навіть попри те, що Москва допомагає Тегерану.
Про це в інтерв’ю американському виданню Axios заявив Президент України Володимир Зеленський, передає Укрінформ.
«У мене таке відчуття, що Нетаньягу завжди хоче балансувати між Росією та Україною, навіть коли Росія допомагає Ірану», — сказав глава держави.
За його словами, Україна має те, що потрібно Ізраїлю, натомість Ізраїль має те, що потрібно нам.
«У нас є те, що потрібно йому (Ізраїлю – ред.), і в нього є те, що потрібно нам… у нас великий дефіцит протиповітряної оборони. Але в нас є те, чого немає в Ізраїлю, і ми готові до цього діалогу», — додав Зеленський.
Також Президент зазначив, що не розмовляв з Нетаньягу два роки, і що «Ізраїль має вирішити», чи хоче він співпрацювати з Україною.
Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський заявив, що не відвідав Ізраїль під час нещодавнього близькосхідного турне, оскільки не мав попередніх контактів з ізраїльською стороною для підготовки візиту.
Раніше повідомлялося, що Зеленський здійснив візити до Саудівської Аравії, ОАЕ, Катару і Йорданії.
Фото: ОП

