Зеленський обговорив із новим канцлером Австрії розмінування і відновлення енергетики
Президент Володимир Зеленський у Брюсселі зустрівся з Федеральним канцлером Австрії Крістіаном Штокером, з яким обговорив продовження допомоги в гуманітарному розмінуванні та відновлення енергетичної інфраструктури.
Про це Глава держави повідомив у соцмережі X, передає Укрінформ.
«Зустрівся з Федеральним канцлером Австрії Крістіаном Штокером у Брюсселі та привітав його з нещодавнім вступом на посаду. Україна цінує підтримку й допомогу з боку Австрії та розраховує на спільні зусилля для досягнення справедливого й тривалого миру і надійних гарантій безпеки для нашої держави й усієї Європи», — написав Зеленський.
Він зазначив, що під час зустрічі обговорювалося продовження допомоги в гуманітарному розмінуванні, відновленні енергетичної інфраструктури, будівництві укриттів у школах та садочках, підтримку ініціативи «Продовольство з України».
Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський на спеціальному засіданні Європейської ради представив перші необхідні кроки для миру та закликав партнерів їх підтримати.
Фото: Офіс президента