ПолiтДумка

Зеленський підписав указ про виконання рішень РНБО щодо «труби Медведчука»

Февраль 26
16:04 2021

Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 19 лютого про стан виконання рішень РНБО.

Відповідний указ №77/2021 від 26 лютого опублікований на сайті глави держави, повідомляє Укрінформ.

«Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 лютого 2021 року «Про стан виконання рішень Ради національної безпеки і оборони України», — йдеться в документі.

Читайте також: Зеленський збільшив чисельність апарату РНБО

У вказаному рішенні РНБО Кабінету Міністрів доручено, зокрема, забезпечувати виконання органами виконавчої влади рішень Радбезу, введених у дію указами Президента; вжити заходів щодо притягнення в установленому порядку до відповідальності осіб, винних у невиконанні таких рішень та запровадити процедуру схвалення Кабінетом Міністрів планів організації виконання завдань, визначених Кабміну у рішеннях РНБО.

Окрім того, Радбез доручив Прем’єр-міністрові взяти під особистий контроль діяльність керівників органів виконавчої влади щодо забезпечення виконання завдань, покладених на відповідні органи рішеннями РНБО.

Читайте також: Арешт «труби Медведчука»: СБУ розповіла про деталі справи

Також у документі зазначається, що члени Радбезу, здійснюючи координацію та контроль у межах своїх посадових повноважень, повинні забезпечувати виконання відповідними державними органами рішень Ради національної безпеки і оборони.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський у п’ятницю скликає засідання Ради національної безпеки й оборони.

За даними Офісу глави держави, засідання РНБО збирається «у зв’язку з необхідністю ухвалення оперативних рішень щодо актуальних питань державної безпеки».

Share

Статьи по теме

Последние новости

Лион продолжает дышать в спины лидерам

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".