ПолiтДумка

“Зеленський поклав зелений болт на Конституцію”: у Львові президента присоромили за невиконання обіцянок

Июнь 29
19:45 2020

У понеділок, 29 червня, активісти у центрі Львова провели перформанс, в якому висловили своє невдоволення тим, як президент Володимир Зеленський порушує Конституцію України.

Львівські активісти висловили свою позицію з приводу регулярних порушень законодавства особисто президентом України Володимиром Зеленським і його командою. Вони зібралися біля Ратуші та встановили інсталяцію, де нібито сам “Зеленський” поклав зелений болт на Конституцію України. Цим жестом активісти показали байдужість президента до всіх інститутів права і своїх громадян в цілому. Вони заявили, що за останній рік Зеленський дуже багато раз порушив Конституцію України. При цьому, всі пам’ятають передвиборчу обіцянку глави держави, коли він говорив про те, що піде з посади, якщо хоч раз порушить головний закон країни.

“Як бачимо, він цього не зробив”, – заявили активісти.

Під час акції мітингувальники нагадали історію української Конституції Пилипа Орлика до прийняття Конституції незалежної України 1996 року, і перерахували права, гарантовані Конституцією, зокрема на мирні зібрання та свободу думки і слова.

Нагадаємо, скандал президента Зеленського з водіями фур отримав продовження. В Херсонський області на пункті зважування великогабаритного транспорту зібрався величезний затор. Ваги виявилися не налаштовані і не відображають реальну массу вантажу, що довелося визнати особисто главі “Укртрансбезпеки” Олександру Погорєлову.

The post “Зеленський поклав зелений болт на Конституцію”: у Львові президента присоромили за невиконання обіцянок appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В 2021 году Twitter представит новую систему верификации профилей

В 2021 году Twitter представит новую систему верификации профилей

Читать всю статью

Мы в соцсетях