ПолiтДумка

“Зеленський поклав зелений болт на Конституцію”: у Львові президента присоромили за невиконання обіцянок

Июнь 29
19:45 2020

У понеділок, 29 червня, активісти у центрі Львова провели перформанс, в якому висловили своє невдоволення тим, як президент Володимир Зеленський порушує Конституцію України.

Львівські активісти висловили свою позицію з приводу регулярних порушень законодавства особисто президентом України Володимиром Зеленським і його командою. Вони зібралися біля Ратуші та встановили інсталяцію, де нібито сам “Зеленський” поклав зелений болт на Конституцію України. Цим жестом активісти показали байдужість президента до всіх інститутів права і своїх громадян в цілому. Вони заявили, що за останній рік Зеленський дуже багато раз порушив Конституцію України. При цьому, всі пам’ятають передвиборчу обіцянку глави держави, коли він говорив про те, що піде з посади, якщо хоч раз порушить головний закон країни.

“Як бачимо, він цього не зробив”, – заявили активісти.

Під час акції мітингувальники нагадали історію української Конституції Пилипа Орлика до прийняття Конституції незалежної України 1996 року, і перерахували права, гарантовані Конституцією, зокрема на мирні зібрання та свободу думки і слова.

Нагадаємо, скандал президента Зеленського з водіями фур отримав продовження. В Херсонський області на пункті зважування великогабаритного транспорту зібрався величезний затор. Ваги виявилися не налаштовані і не відображають реальну массу вантажу, що довелося визнати особисто главі “Укртрансбезпеки” Олександру Погорєлову.

The post “Зеленський поклав зелений болт на Конституцію”: у Львові президента присоромили за невиконання обіцянок appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Десятки миллионов пользователей iPhone не смогут установить приложение Twitter

Десятки миллионов пользователей iPhone не смогут установить приложение Twitter

Читать всю статью

Мы в соцсетях