ПолiтДумка

Зеленський: Політика сусідства для України — це виключно політика добросусідства

02 августа
21:32 2023

Президент Володимир Зеленський закликав українських послів розширювати для України політику добросусідства.

Про це Глава держави заявив під час наради з керівниками закордонних дипломатичних установ, передає кореспондент Укрінформу.

Зеленський підкреслив, що політика сусідства – один із найбільш важливих напрямів спільної роботи української влади і дипломатів. Він уточнив, що це стосується не лише тих послів, які працюють у країнах Європейського Союзу, оскільки в сучасному світі всі вільні нації, демократії, ринкові економіки – певною мірою сусіди і потребують добросусідства.

«Для України політика сусідства – це виключно політика добросусідства – завжди й усюди. Так буде в усьому: і щодо зерна, і щодо будь-якої іншої тематики. Ваше завдання – створювати для нашої держави більше добросусідських можливостей. Захищати наші інтереси, але й захищати спільність інтересів із сусідами – з усіма, окрім, зрозуміло, держави-агресора та її сателітів», – зазначив Зеленський.

Він зауважив, що Україна вміє бути вдячною та вдячна кожній країні, які їй допомагали. Водночас Президент наголосив, що і внесок України у спільну безпеку заслуговує на вдячність. «Зупинити Росію у відновленні імперії – це врятувати свободу народів, які у зоні доступу для російських військових колон. Російська воєнна потуга, знищена українцями, уже не буде вбивати у Європі, чи в Азії, чи десь на інших континентах. І це дуже вагомо. Це порятунок життів, зокрема й наших сусідів», – наголосив Зеленський.

Він звернувся до послів із проханням «охолоджувати емоції», коли вони надто сильно вирують у політиці сусідів.

Читайте також: Зеленський — українським дипломатам: Ваше завдання – щоб світ завжди був разом з нами

Як повідомлялося, 2 серпня Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із українськими послами.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

В матче за Суперкубок Германии протестируют «умный» мяч

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!