ПолiтДумка

Зеленський пообіцяв кожній школі по басейну: проект «Велике будівництво» і його плани

Август 29
14:46 2020

Незабаром в Україні стартує масове будівництво басейнів. Про це президент країни Володимир Зеленський повідомив під час свого перебування в Черкаській області. Слова глави держави підтвердили в прес-службі Офісу президента.

У плани програми «Велике будівництво», яка діє в Україні, вирішено додати на майбутній 2021-ий рік спорудження басейнів при школах, дитячих садах і реабілітаційних центрах. «У нас глобальний підхід до будівництва басейнів при школах, дитячих садах або реабілітаційних центрах. Де це можливо зробити — ми будемо робити. Це теж буде глобальна частина нашої програми», — поділився планами уряду Володимир Зеленський. Зеленський пообіцяв кожній школі по басейну: проект «Велике будівництво» і його плани Український лідер під час свого візиту в Черкаську область нагадав, що проект «Велике будівництво» має на увазі також відновлення історичних пам'яток України. «Наше завдання — вкладати в великі проекти, які ми почнемо в наступному році також в рамках "Великого будівництва". Це великі, найважливіші музеї, замки і цікаві туристичні місця нашої країни», — сказав Володимир Зеленський, не уточнюючи походження джерел фінансування настільки витратної програми

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в рамках проекту «Велике будівництво» навколо української столиці буде побудована велика окружна дорога в формі півкільця. Програма розроблена з метою зняти навантаження з автодоріг Києва і зробити повітря столиці чистішим.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Как будет звучать спортивная М-версия электромобиля BMW i4

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".