ПолiтДумка

Зеленський пояснив Авакову, хто в країні головний: “Він, і тільки він“

Август 04
13:10 2020

Володимир Зеленський перебуває у хороших відносинах з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і не раз говорив про те, що кращого міністра на цей пост в Україні поки що немає. Однак, президент в країні один, і "перетягнути на себе ковдру" в державних питаннях у Авакова не вийде. Такі спроби вже були, але Зеленський чітко пояснив Авакову, хто в країні головний. Про це розповів радник по антикризовим комунікаціям глави Офісу Президента Андрія Єрмака Михайло Подоляк.

"Зараз, по-моєму, Володимир Олександрович делікатно, але чітко пояснив, що президент в цій країні він, і тільки він, і ключові напрямки визначає тільки він, а у Арсена Борисовича — безпека", — зазначив Подоляк.

Михайло Подоляк також додав, що така диспозиція в кулуарах Верховної Ради виникла протягом останніх трьох-чотирьох місяців, коли вже точно стало зрозуміло, що "Володимир Олександрович — це серйозний гравець і він прийшов на досить тривалий час". Президенту буде неможливо працювати, якщо хтось буде перетягувати на себе його функції.

"І Арсен Борисович теж це зрозумів. І це — дуже добре", — резюмував Подоляк.

Раніше Михайло Подоляк розповів журналістам, чому Володимир Зеленський вирішив продати свій будинок і переїхати з сім'єю жити на держдачу.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Ливерпуль прервал проигрышную серию с последним Шеффилд Юнайтед

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".