ПолiтДумка

Зеленський прибув до Білого дому для зустрічі з Трампом

28 февраля
18:34 2025

Президент України Володимир Зеленський прибув до Білого дому для зустрічі з Президентом США Дональдом Трампом та підписання Угоди про встановлення правил та умов Інвестиційного фонду відбудови України.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зеленський прибув до Білого дому близько 11-ї ранку за місцевим часом (18-ї за Києвом).

Лідери проведуть переговори спочатку в Овальному кабінеті, під час яких можуть виступити з короткими заявами перед журналістами. Після цього президенти продовжать спілкування за робочим ланчем.

Передбачається, що обидва лідери візьмуть участь у підписанні двосторонньої Угоди про встановлення правил та умов Інвестиційного фонду відбудови України. Вони також проведуть спільну пресконференцію.

Читайте також: Зеленський і Трамп зможуть обговорити речі, які не протоколюються — дипломат

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю перебуває з візитом у Вашингтоні. Програмою візиту передбачені також його зустрічі з членами Конгресу США, з українською громадою, виступ у Hudson Institute та інші заходи.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Моуринью подал в суд на Галатасарай после обвинений в расизме

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!